İstanbullu Hurdacı

Geri dönüşüm terim olarak, kullanım dışı kalan geri dönüştürülebilir atık malzemelerin çeşitli geri dönüşüm yöntemleri ile hammadde olarak

Geri Dönüşümün Tarihçesi

Geri dönüşüme olan ihtiyacın başlamasında savaşlar nedeniyle ortaya çıkan kaynak sıkıntıları etkili olmuştur. Tabii kaynakların sınırsız olmadığı, dikkatlice kullanılmadığı takdirde bir gün bu kaynakların tükeneceği şüphesizdir.

Geri Dönüşüm Nasıl Yapılır

Geri dönüştürme metotları her malzeme için farklılık göstermektedir. Bazı malzemelerin geri dönüşümü diğerlerinden oldukça farklıdır.

Hurda Alım Satım
sayfamıza hoşgeldiniz

İstanbullu Hurdacı

Her türlü hurda demir, bakır, pet plastik gibi malzemelerin alım ve satımını yapıyoruz. Yeni aldığımız makinalar ile hurda kabloları işleyip, içindeki bakırı kırmak suretiyle granül hale getiriyoruz. Ayrıca; fabrikalar, alışveriş merkezleri ve otellerin komple hurda söküm işlemlerini deneyimle kadromuzla gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul Geri Dönüşüm ve İstanbul Hurda sektöründe 21 yıldır güvenin adresi…

Siz de atıl durumda işinize yaramayan hurdalarınızı paraya çevirin. Hemen alttaki formu doldurarak teklif isteyebilirsiniz.

Biz Kimiz

Neler Yaparız?

Hurdalarınız kantar tartımı sonrasında anında nakit ödeme ile alınır. Tartımı yapılan hurda, her zaman değerinde fiyatlandırılır.

Dürüst Tartım

İstanbul’da hurda satmak isteyen ve yüksek fiyatla yerinden hurda alımı yapan, dürüst, hurda tartımı ve fiyatlandırmasında hassasiyet gösteren kişileri arayan kişilerin ortak kullandığı anahtar kelime olarak kullanılmaktadır.

Adresinizden Alıyoruz

Firmamızın yerinden hurda alımı yaptığı ürünler şunlardır: hurda bakır, hurda alüminyum, hurda sarı, hurda bronz, hurda kablo, hurda paslanmaz..